Zarządzanie hotelem

Zarządzenie hotelem to czynność wieloaspektowa i kompleksowa. Aby skutecznie dopasować daną przestrzeń do wymagań współczesnego klienta oraz rynkowych trendów, należy zadbać o najmniejszy nawet szczegół w zakresie zarządzania.

Kompleksowe zarządzanie hotelami

Jako Laris Hotels Group od wielu lat doskonalimy swoje umiejętności w zakresie maksymalnego wykorzystywania, dostosowywania i usprawniania przestrzeni hotelowej. Kompleksowe zarządzanie hotelami, zarządzenie aparthotelem, a także szkolenie pracowników i przygotowanie strategii cenowej, sprzedażowej i dostosowanie obiektu do wymogów rynku, to tylko niektóre aspekty naszej działalności. Grupa stu trzydziestu pracowników, którzy stanowią zgraną, profesjonalną i pełną pasji kadrę, gwarantuje usługi na najwyższym poziomie i umiejętność poradzenia sobie z każdym wyzwaniem. Dowodem naszych umiejętności są prowadzone hotele w Krakowie, Pradze oraz Wieliczce.

Szkolenia dla pracowników hoteli

Struktura naszej firmy została tak dopasowana, aby w maksymalnie sprawny, szybki, a jednocześnie profesjonalny sposób, odpowiedzieć na państwa zapotrzebowanie i dostosować naszą usługę do indywidualnych potrzeb klienta. W ramach szkolenia pracowników zadbamy o to, aby kadra zarządzająca na najniższym nawet szczeblu, znała swoje zadania i by ich aktywność przyczyniała się do sprawnego i harmonijnego funkcjonowania całości. Wdrożymy nowoczesne procedury, które pozwalają stworzyć bezpieczną i komfortową przestrzeń, w której gość hotelowy będzie czuł się dobrze, prywatnie, a jednocześnie miał pełną świadomość, wysokiej klasy obsługi. Opracujemy nowoczesną politykę cen, która pozwoli w pełniejszy sposób określić grupę docelową, do której kierowana jest oferta obiektu. Tym samym stworzymy pełny obraz możliwości hotelu i znajdziemy niewykorzystany potencjał, który pomożemy aktywować. Możemy również całkowicie podjąć się zarządzania obiektem i zagwarantować państwu sprawną i efektywną obsługę hotelu.

Powrót

Sprawdź nasze obiekty

9 komfortowych obiektów Laris Hotels Group

Zobacz obiekty
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij