Wynajem hotelu w Krakowie

Laris Hotels Group istnieje od 2005 roku i od początku zajmuje się wydobywaniem z hoteli i miejsc noclegowych ich prawdziwego potencjału i optymalizacją ich zarządzania. Nasz zespół, składający się ze stu trzydziestu osób, to aktywna, zgrana i przede wszystkim doświadczona załoga, która doskonale wie, z jakim wyzwaniami, problemami i potencjalnymi korzyściami, wiążę się wynajem hotelu.

Wymogi współczesnego klienta w hotelarstwie

Nasza misja, działalność, a jednocześnie osobista pasja, to odkrywanie na nowo potencjału w niestandardowych obiektach hotelowych i dostosowywanie ich do wymogów współczesnego klienta i rynku. Zajmujemy się zarządzaniem, obiektami tego typu w formule kompleksowej. Od szkolenia oraz zatrudnienia personelu, po ustalanie strategii sprzedażowej, a do samej obsługi hotelu, podczas jego codziennego funkcjonowania. Aby zagwarantować sukces całego przedsięwzięcia, stworzyliśmy w naszej firmie, osobne działy sprzedaży, marketingu, księgowości i finansów, a także HR i E-commerce. Z powodzeniem prowadzimy już podobne projekty w formule hoteli miejskich, a także wypoczynkowych. Doświadczenie nasze obejmuje dziewięć obiektów usytuowanych na terenie Krakowa, Pragi oraz w Wieliczce.

Kompleksowe zarządzanie pensjonatem lub aparthotelem

Zamiast prowadzić klasyczną działalność konsultingową, która nie wyczerpuje państwa potrzeb, możemy zaoferować kompleksowe prowadzenie danego obiektu lub jego zarządzanie. Zakres współpracy, a jednocześnie forma i wysokość wynagrodzenia, są negocjowane oddzielnie, tak aby dostosować je do indywidualnych potrzeb zleceniodawcy.

Powrót

Sprawdź nasze obiekty

9 komfortowych obiektów Laris Hotels Group

Zobacz obiekty
Powrót
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij