Kim jesteśmy

Transformujemy obiekty z pasją

Laris Hotels Group istnieje na rynku od 2005 roku. Jako pierwsza firma w Krakowie odkryła potencjał drzemiący w niestandardowych obiektach hotelowych – aparthotelach. Zajmuje się kompleksową usługą zarządzania obiektami noclegowymi od zatrudniania personelu, jego szkolenia, przez ustalanie strategii sprzedażowej, Revenue Management, na zarządzaniu hotelem kończąc.

W firmie zatrudnionych jest blisko 130 osób. Nasz zespół składa się z doświadczonych, aktywnych menedżerów. Posiadamy własny Dział Sprzedaży, Marketingu i E-commerce, Księgowości, Finansów oraz HR.

Nasze doświadczenie obejmuje zarówno hotele miejskie, jak i hotele wypoczynkowe. Aktualnie w naszym portfolio posiadamy 9 obiektów w Krakowie, Wieliczce i Pradze w kategorii 2* – 4*.

Nowe wyzwania dają nam pozytywną energię do działania. Z chęcią popracujemy za Ciebie nad korzystnymi rozwiązaniami dla Twojego obiektu. Zrobimy za Ciebie to, na co Ty nie masz czasu. Dokładnie przeanalizujemy Twoje potrzeby, aby odpowiednio dobrać techniki wsparcia i wdrożyć niezbędne zmiany. Transformujemy obiekty z pasją.

Powrót

Sprawdź nasze obiekty

9 komfortowych obiektów Laris Hotels Group

Zobacz obiekty
Powrót
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij